Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: edit
sr: измени

en: n/a
sr: нема
