Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: edit
sv: redigera

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Active
sv: Aktiv

en: Not translated
sv: Ej översatt

en: Translate
sv: Översätt

en: <strong>@language_name</strong> (source)
sv: <strong>@language_name</strong> (källa)

en: add translation
sv: lägg till översättning

en: Translations of %title
sv: Översättningar för %title

en: Product saved.
sv: Vara sparad.

en: Multilingual - Internationalization
sv: Flerspråkig - Språkhantering

en: The SKU %sku contains invalid characters.
sv: Artikelnumret %sku innehåller ogiltiga tecken.
