Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: edit
th: แก้ไข

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล
