Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: edit
uk: редагувати

en: n/a
uk: н/д

en: Active
uk: Активно

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Translate
uk: Перекласти

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: Product saved.
uk: Товар збережено.

en: The SKU contains invalid tokens.
uk: Артикул містить неприпустимі замінники.

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: %title could not be added to your cart.
uk: %title не може бути доданий до кошика.

en: The SKU %sku contains invalid characters.
uk: Артикул %sku містить неприпустимі символи.

en: This SKU is <a href="!url">already in use</a> and must be unique. Please supply another value.
uk: Цей артикул <a href="!url">вже використовується</a>, а він має бути унікальним. Будь ласка, введіть інше значення.

en: Provides translation for commerce product.
uk: Забезпечує переклад для товарів модуля Торгівля.

en: Title (translated)
uk: Заголовок (перекладений)
