Internationalization for commerce product (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Disabled
vi: Tắt

en: edit
vi: sửa

en: n/a
vi: không có

en: Active
vi: Hoạt động

en: Not translated
vi: Chưa được dịch

en: Translate
vi: Dịch

en: <strong>@language_name</strong> (source)
vi: <strong>@language_name</strong> (nguồn)

en: add translation
vi: thêm bản dịch

en: Translations of %title
vi: Bản dịch của %title

en: Product saved.
vi: Đã lưu sản phẩm.
