Menu per language - i18n menu overview (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: edit
am: አስተካክል

en: Edit menu
am: ምናሌውን አርትእ
