Menu per language - i18n menu overview (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება
