Menu per language - i18n menu overview (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Edit menu
nn: Rediger meny

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
