Menu per language - i18n menu overview (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз
