Menu per language - i18n menu overview (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Menu
sq: Menuja

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
