Menu per language - i18n menu overview (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Menu
sv: Meny

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Edit menu
sv: Redigera meny

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Flush all caches
sv: Rensa alla cachar

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Enable @title menu link
sv: Aktivera menylänk @title

en: Menu language
sv: Språk för meny
