Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Menu
ast: Menú

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Edit menu
ast: Editar menú
