Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Menu
bg: Меню

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Edit menu
bg: Редактирай меню

en: Add link
bg: Добави линк

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
