Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Flush all caches
bo: བར་གསོག་གཙང་སུབ་བྱེད་པ།

en: Your configuration has been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable @title menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་@title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ
