Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: disabled
fr: désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Edit menu
fr: Modifier le menu

en: translate
fr: traduire

en: Add link
fr: Ajouter un lien

en: Flush all caches
fr: Vider tous les caches

en: Your configuration has been saved.
fr: Votre configuration a été enregistrée.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Enable @title menu link
fr: Activer le lien de menu @title

en: Menu language
fr: Langue du menu
