Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Edit menu
km: កែសម្រួល​ម៉ឺនុយ​

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Your configuration has been saved.
km: ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​របស់​​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable @title menu link
km: បើក​តំណ​ម៉ឺនុយ @title
