Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: translate
lv: tulkot

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Your configuration has been saved.
lv: Jūsu iestatījumi tika saglabāti.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti

en: Menu language
lv: Izvēlnes valoda
