Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Menu
be: Меню

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Edit menu
be: Рэдагаваць меню

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Your configuration has been saved.
be: Ваша канфігурацыя была захавана.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable @title menu link
be: Уключыць @title пункт меню
