Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Menu
gl: Menú

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: translate
gl: traducir

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Flush all caches
gl: Baleirar todas as cachés

en: Your configuration has been saved.
gl: A sua configuración foi gardada.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable @title menu link
gl: Activar o enlace do menu @title
