Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Menu
kk: Мәзір

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу
