Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Edit menu
ku: پێڕست ده‌ستکاریبکه‌

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Your configuration has been saved.
ku: شێوەپێدانەکانی پاشەکەوتکران.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
