Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन
