Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: اعاده

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: تدوین

en: Menu
fa: قائم

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: Edit menu
fa: تدوین قائم

en: Add link
fa: افزودن واصلی

en: Flush all caches
fa: تنظیف  تمامی حافظۀ موقت

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی واصلی قائم @title
