Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Menu
sl: Meni

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Edit menu
sl: uredi menijski vnos
