Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Menu
te: మెనూ
