Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Menu
fa: منو

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Edit menu
fa: ویرایش منو

en: translate
fa: ترجمه

en: Add link
fa: افزودن پیوند

en: Flush all caches
fa: تخلیه کلیه حافظه‌های موقت

en: Your configuration has been saved.
fa: پیکربندی شما ذخیره شد.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی پیوند منو @title

en: Menu language
fa: زبان منو
