Menu per language - i18n menu overview (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Edit menu
my: Menu ကို ပြင်ရန်

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ
