Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Small
da: Lille

en: Menu link
da: Menu-link

en: in
da: i

en: Edit menu
da: Redigér menu

en: translate
da: oversæt

en: Add link
da: Tilføj link

en: Flush all caches
da: Tøm alle cacher

en: Your configuration has been saved.
da: Dine indstillinger er blevet gemt.

en: Local action
da: Lokal handling

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Enable @title menu link
da: Aktivér @title menu-link
