Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: in
kn: ಒಳಗೆ
