Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය
