Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Small
th: เล็ก

en: Menu
th: เมนู

en: in
th: ใน

en: Edit menu
th: แก้ไขเมนู

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Enable @title menu link
th: เปิดใช้งาน @title menu link
