Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Edit menu
af: Wysig item
