Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Small
el: Μικρό

en: Menu
el: Μενού

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: in
el: σε

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: translate
el: μετάφραση

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Your configuration has been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable @title menu link
el: Ενεργοποιήστε το σύνδεσμο του μενού @title
