Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું
