Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Small
he: קטן

en: Menu
he: תפריט

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: in
he: ב

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: translate
he: תרגום

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Flush all caches
he: מחיקת כל המטמונים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
