Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: disabled
it: disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Default
it: Predefinito

en: Small
it: Piccolo

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Edit menu
it: Modifica menù

en: translate
it: traduci

en: Add link
it: Aggiungi link

en: Flush all caches
it: Svuota tutte le cache

en: Your configuration has been saved.
it: La tua configurazione è stata salvata.

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Enable @title menu link
it: Attiva la voce del menu @title
