Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Add link
jv: Tambah tautan

en: Your configuration has been saved.
jv: Konfigurasi Sampéyan uwis disimpen.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Enable @title menu link
jv: Uripnā tautan menu @title
