Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: disabled
pl: wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: in
pl: wśród

en: Edit menu
pl: Edycja menu

en: translate
pl: przetłumacz

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: Flush all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Your configuration has been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zapisane.

en: Local action
pl: Lokalna akcja

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title menu link
pl: Aktywacja odnośnika @title w menu
