Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: disabled
pt: desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Padrão

en: Small
pt: Pequeno

en: Menu link
pt: Link de menu

en: in
pt: em

en: Edit menu
pt: Editar menu

en: translate
pt: traduzir

en: Add link
pt: Adicionar link

en: Flush all caches
pt: Limpar todos os caches

en: Your configuration has been saved.
pt: Sua configuração foi salva.

en: Local action
pt: Ação local

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Enable @title menu link
pt: Ativar o link @title

en: There are no menu links yet. <a href="@link">@link_text</a>.
pt: Ainda não existem links no menu. <a href="@link">@link_text</a>.
