Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
