Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Menu
ar: القائمة

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: in
ar: في

en: Edit menu
ar: تحرير القائمة

en: translate
ar: ترجمة

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Enable @title menu link
ar: تفعيل رابط القائمة @title
