Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Menu
ca: Menú

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: in
ca: a

en: Edit menu
ca: Edita el menú

en: translate
ca: tradueix

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Flush all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable @title menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú @title
