Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Menu link
cs: Položka menu

en: in
cs: v

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: translate
cs: přeložit

en: Add link
cs: Přidat položku

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Enable @title menu link
cs: Povolit položku @title v menu
