Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Menu
is: Valmynd

en: Edit menu
is: Breyta valmynd
