Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस
