Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: disabled
ru: отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Small
ru: Маленький

en: Menu
ru: Меню

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: in
ru: в

en: Edit menu
ru: Редактировать меню

en: translate
ru: перевести

en: Add link
ru: Добавить ссылку

en: Flush all caches
ru: Очистить все кэши

en: Your configuration has been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Enable @title menu link
ru: Включить ссылку меню @title
