Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Edit menu
sk: Upraviť menu

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Your configuration has been saved.
sk: Vaša konfigurácia bola uložená.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable @title menu link
sk: Povoliť odkaz menu @title
