Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.21) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: disabled
uk: вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Menu
uk: Меню

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: in
uk: в

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: translate
uk: перекласти

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Your configuration has been saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Local action
uk: Локальна дія

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Enable @title menu link
uk: Увімкнути посилання меню @title
