Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
