Menu per language - i18n menu overview (7.x-3.23) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Menu
bs: Meni

en: in
bs: u
